Halmar Kancelářská židle Rubio, šedá

Kancelářská židle Rubio, šedá Kancelářská židle Rubio je ideální i pro delší sezení u práce, jelikož poskytuje pevnější... více informací »
Halmar Kancelářská židle Rubio
Značka: Halmar
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Rubio, šedá Kancelářská židle Rubio je ideální i pro delší sezení u práce, jelikož poskytuje pevnější...

Kancelářská židle Rubio, šedá Kancelářská židle Rubio je ideální i pro delší sezení u práce, jelikož poskytuje pevnější oporu zad, díky své rafinované konstrukci. Mimo to nabídne i houpací mechanismus, výškové nastavení, nastavitelné područky a mnoho dalších praktických prvků. Tak neváhejte, a doplňte svoji kancelář o tuto maximálně pohodlnou kancelářskou židli Rubio. Vnitřní část židle, tedy opěrák a sedák židle, jsou čalouněny kvalitní potahovou šedou membránovou látkou. Kvalita látky poté zabezpečuje…
Tento zlevněný kus Halmar Kancelářská židle Rubio, lze koupit právě teď tady u nás umístěný v rubrice židle do kanceláře. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této rubriky jednoduše online.

Ve slevě tento kus Halmar Kancelářská židle Rubio, šedá od top značky Halmar můžete pořídit u nás skutečně výhodně. Teď za akční cenu 3 890 Kč.