Halmar Kancelářská židle Saturn, šedá

Kancelářská židle Saturn, šedá Kancelářské křeslo Saturn v sobě snoubí skvělou ergonomii, jakostní materiály, plně... více informací »
Halmar Kancelářská židle Saturn
Značka: Halmar
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Saturn, šedá Kancelářské křeslo Saturn v sobě snoubí skvělou ergonomii, jakostní materiály, plně...

Kancelářská židle Saturn, šedá Kancelářské křeslo Saturn v sobě snoubí skvělou ergonomii, jakostní materiály, plně nastavitelný houpací mechanismus a velmi příjemnou cenu. Patří proto k jedním z našich nejprodávanějším modelům. Elegantní čalounění křesla Saturn je vyvedeno v moderní eko kůži – odolném, snadno udržovatelném a na dotek příjemném materiálu, podobném přírodní kůži. Díky mikroperforaci celé plochy čalounění nabídne křeslo také vynikající tepelný komfort a příjemné mikroklima i v parných… Levný výrobek seženete ještě na webu zařazený v sekci židle do kanceláře. Najděte si kvalitní výrobky ve zmiňované sekci snadno online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další zboží značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento výjimečný kus Halmar Kancelářská židle Saturn, šedá od známé značky Halmar jednoduše naleznete zde skutečně výhodně! Akční ceny již od 3 490 Kč.