Halmar Kancelářská židle TIROL, černá

Jednoduchá a stylová kancelářská židle TIROL černé barvy nabídne za skvělou cenu více než jen elegantní design. Je vyrobena z... více informací »
Halmar Kancelářská židle TIROL
Značka: Halmar
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchá a stylová kancelářská židle TIROL černé barvy nabídne za skvělou cenu více než jen elegantní design. Je vyrobena z...

Jednoduchá a stylová kancelářská židle TIROL černé barvy nabídne za skvělou cenu více než jen elegantní design. Je vyrobena z kombinace vysoce kvalitních materiálů a vybavena pokročilým houpacím mechanismem. Poskytne vám také velmi slušnou míru komfortu, zatímco o zdravou pozici těla při celodenním sezení se postará propracovaná ergonomie. Štíhlá a elegantní chromovaná báze kancelářské židle TIROL je zárukou dokonalé stability a plynulého pohybu po jakékoliv podlaze. Píst s vysokým zdvihem 10 cm zajišťuje…
Unikátní a oblíbený produkt jde pořídit také tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii židle do kanceláře! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty značky Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Halmar Kancelářská židle TIROL, černá od výrobce Halmar můžete sehnat na našich stránkách opravdu výhodně. V akci od 2 290 Kč.