Halmar Kancelářská židle VALOR, černá/šedá

Kancelářská židle VALOR je moderní a komfortní židle, která se hodí jak do kanceláří tak i do domácích pracoven. Díky svému jedinečnému a... více informací »
Halmar Kancelářská židle VALOR
Značka: Halmar
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle VALOR je moderní a komfortní židle, která se hodí jak do kanceláří tak i do domácích pracoven. Díky svému jedinečnému a...

Kancelářská židle VALOR je moderní a komfortní židle, která se hodí jak do kanceláří tak i do domácích pracoven. Díky svému jedinečnému a ergonomickému designu je židle VALOR bezkonkurenční v této cenové třídě, a to z ní dělá velmi atraktivní výrobek. Židle je vybavena mechanikou TILT, která umožňuje nastavení výšky sedáku, výšky opěráku a také jeho sklon s aretací v libovolné pozici. Můžete si také dopřát volnosti při funkci houpání s nastavitelnou tuhostí dle regulačního šroubu nastavením síly protitlaku…
Tento neodolatelný produkt získáte rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice židle do kanceláře! Pořiďte si akční produkty z této kategorie jednoduše online. V očích zákazníků populární výrobce Halmar vás obohatí o skvělé produkty. Naše nabídka je široká, u nás najdete další kvalitní zboží značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční a ve slevě výrobek Halmar Kancelářská židle VALOR, černá/šedá od populárního výrobce Halmar snadno najdete právě nyní téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 2 090 Kč.