Halmar Kancelářská židle VIRE 2, černá/šedá

Kancelářská židle VIRE 2 zaujme svým svěžím a elegantní designem. Nabízí však mnohem více - pohodlí a kvalitní materiály.... více informací »
Halmar Kancelářská židle VIRE 2
Značka: Halmar
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle VIRE 2 zaujme svým svěžím a elegantní designem. Nabízí však mnohem více - pohodlí a kvalitní materiály....

Kancelářská židle VIRE 2 zaujme svým svěžím a elegantní designem. Nabízí však mnohem více – pohodlí a kvalitní materiály. Sedák židle je čalouněn kvalitní tkaninou šedé barvy a opěrák je čalouně síťovinou černé barvy. Síťovina je prodyšná a perfektně se přizpůsobuje tvaru Vašich zad. Součástí židle je kvalitní mechanismus TILT, který umožňuje houpání a nastavení tuhosti houpání. Židle je také otočná a výškově nastavitelná. Má kovový – chromovaný pětiramenný kříž s kolečky. Pro odpočinek Vašich paží má…
Tento exkluzivní produkt můžete získat jednoduše tady a teď na našem webu v populární kategorii židle do kanceláře! Nyní můžete najít parádní výrobky z naší rubriky na pár kliknutí.

Tento unikátní produkt Halmar Kancelářská židle VIRE 2, černá/šedá od kvalitní značky Halmar jednoduše můžete pořídit u nás se slevou! Nyní lze objednat jen za 2 090 Kč.