Halmar Kancelářská židle ZOOM, šedá

Kancelářská židle Zoom Vás okamžitě zaujme svým neobvyklým designem a elegantní šedou barvou použitou na čalounění této... více informací »
Halmar Kancelářská židle ZOOM
Značka: Halmar
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Zoom Vás okamžitě zaujme svým neobvyklým designem a elegantní šedou barvou použitou na čalounění této...

Kancelářská židle Zoom Vás okamžitě zaujme svým neobvyklým designem a elegantní šedou barvou použitou na čalounění této židle. Tato židle nabízí plně stavitelný mechanismus TILT, který umožňuje regulaci výšky židle, sklonu opěráku a nastavení hloubky sedáku. Výšku je možné zafixovat a lze nastavit také houpání. Židle má chromovanou základnu, která nese výkonný krytý píst se zdvihem 10 cm a nosností 130 kg. Opěrák tvoří populární síťovina v kombinaci s tkaninou, sedák je pak potažen také touto tkaninou.…
Vysoce kvalitní výrobek Halmar Kancelářská židle ZOOM, máte možnost pořídit bez problémů na webu umístěný v rubrice židle do kanceláře. Mrkněte na další produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci!

Levný výrobek Halmar Kancelářská židle ZOOM, šedá od známé společnosti Halmar jednoduše naleznete u nás právě opravdu levně! Teď za akční cenu 2 590 Kč.