Halmar Kancelářské křeslo Arezzo, šedá

Kancelářská židle Arezzo, šedá Kancelářská židle Arezzo je dokonalou kombinací pohodlí, estetiky a kvality zpracování. Židle... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo Arezzo
Značka: Halmar
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Arezzo, šedá Kancelářská židle Arezzo je dokonalou kombinací pohodlí, estetiky a kvality zpracování. Židle...

Kancelářská židle Arezzo, šedá Kancelářská židle Arezzo je dokonalou kombinací pohodlí, estetiky a kvality zpracování. Židle Vás již na první pohled upozorní svým vzhledem. K čalounění je použita velice vkusná tkanina v kombinaci s eko kůží. Pro elegantní design je použito čalounění dvou odstínech, šedém a tmavě šedém. Oba tyto odstíny se harmonicky doplňují a zvýrazňují elegantní linie této kancelářské židle. Tělo židle Arezzo je celočalouněno, a to z velmi kvalitní, odolné tkaniny, která židli dodává… Hodně prodávaný produkt Halmar Kancelářské křeslo Arezzo, seženete rovněž na webu zařazený v rubrice židle do kanceláře. Nyní pořídíte zlevněné produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! Významný dodavatel Halmar má v nabídce skvělé zboží U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Halmar Kancelářské křeslo Arezzo, šedá od známého výrobce Halmar jednoduše můžete získat u nás teď skutečně levně! Ceny již od 3 790 Kč.