Halmar Kancelářské křeslo ARSEN, šedá

Stylová, moderní a svěží kancelářská židle ARSEN zaujme všechny milovníky soudobého designu. Za pěkným vzhledem, se navíc... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo ARSEN
Značka: Halmar
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová, moderní a svěží kancelářská židle ARSEN zaujme všechny milovníky soudobého designu. Za pěkným vzhledem, se navíc...

Stylová, moderní a svěží kancelářská židle ARSEN zaujme všechny milovníky soudobého designu. Za pěkným vzhledem, se navíc skrývá kvalitní technika, komfortní materiály, dotažená ergonomie i dobré možnosti nastavení. Kancelářská židle stojí na robustní pětiramenné základně s tichými kolečky, osazené výkonným plynovým pístem. Díky němu lze měnit výšku sezení v rozmezí celých 11 cm. Židle je také vybavena mechanikou TILT, která umožňuje nastavení výšky sedáku, výšky opěráku a také jeho sklon s aretací v… Oblíbený produkt Halmar Kancelářské křeslo ARSEN, šedá najdete v pohodě tady na stránkách ve známé kategorii židle do kanceláře! Nyní najdete podobné zboží z naší sekce za nejlepší ceny! U zákazníků oblíbený výrobce Halmar dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky.

Tento diskontní výrobek Halmar Kancelářské křeslo ARSEN, šedá od kvalitní značky Halmar získáte tady teď za výprodejovou cenu. Cena od 2 290 Kč.