Halmar Kancelářské křeslo AURELIUS, bílá

Stylová a reprezentativní kancelářská židle AURELIUS patří mezi naše bestsellery. Za skvělou cenu nabídne nejen krásný design, ale také kvalitní... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo AURELIUS
Značka: Halmar
4 090 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová a reprezentativní kancelářská židle AURELIUS patří mezi naše bestsellery. Za skvělou cenu nabídne nejen krásný design, ale také kvalitní...

Stylová a reprezentativní kancelářská židle AURELIUS patří mezi naše bestsellery. Za skvělou cenu nabídne nejen krásný design, ale také kvalitní materiály, vysokou nosnost i odolnost. Nestrádá ani po stránce ergonomie a komfortu, naopak – stavitelný houpací mechanismus je jako stvořený pro krátkou relaxaci mezi prací. Chromovaná kovová základna kancelářské židle AURELIUS zabezpečuje nosnost 115 kg. Ta se rozkládá mezi pětici koleček, vhodných pro tichý a plynulý pohyb po tvrdých i měkkých podlahách. S…
Unikátní produkt máte možnost dostat právě zde tady na webu v populární sekci židle do kanceláře. Vyberte si ještě jiné produkty z této sekce za nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Halmar může nabídnout velmi kvalitní zboží. Nové kousky každý den!

Unikátní a žádaný kus Halmar Kancelářské křeslo AURELIUS, bílá od populární značky Halmar snadno najdete u nás nyní ve slevě. Aktuálně v akci za 4 090 Kč.