Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, černá

Elegantní a na první pohled pohodlná kancelářská židle DESMOND čalouněná černou eko kůží nabídne dokonalé pohodlí za velmi... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo DESMOND
Značka: Halmar
3 420 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a na první pohled pohodlná kancelářská židle DESMOND čalouněná černou eko kůží nabídne dokonalé pohodlí za velmi...

Elegantní a na první pohled pohodlná kancelářská židle DESMOND čalouněná černou eko kůží nabídne dokonalé pohodlí za velmi příjemnou cenu. Židli nechybí bohaté možnosti nastavení, měkká kolečka pro tichý pohyb, ani funkce houpání s nastavitelnou tuhostí. Základem židle jsou pogumovaná kolečka, zajišťující tichý a šetrný pohyb po jakékoliv podlaze. Masivní podstavec s výkonným pístem dává kancelářské židli nosnost 130 kg. Sedák je bohatě polstrován a nabídne negativní sklon, který přispívá ke zdravé poloze…
Vysoce kvalitní produkt lze získat teď na našich stránkách v oblíbené kategorii židle do kanceláře. Nyní získáte další zboží z této známé sekce jednoduše online! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, černá od populárního výrobce Halmar jednoduše seženete u nás teď za výprodejovou cenu! Akční cena od 3 420 Kč.