Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, šedá

Elegantní a na první pohled pohodlná kancelářská židle DESMOND čalouněná šedou eko kůží nabídne dokonalé pohodlí za velmi příjemnou cenu.... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo DESMOND
Značka: Halmar
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a na první pohled pohodlná kancelářská židle DESMOND čalouněná šedou eko kůží nabídne dokonalé pohodlí za velmi příjemnou cenu....

Elegantní a na první pohled pohodlná kancelářská židle DESMOND čalouněná šedou eko kůží nabídne dokonalé pohodlí za velmi příjemnou cenu. Židli nechybí bohaté možnosti nastavení, měkká kolečka pro tichý pohyb, ani funkce houpání s nastavitelnou tuhostí. Základem židle jsou pogumovaná kolečka, zajišťující tichý a šetrný pohyb po jakékoliv podlaze. Masivní podstavec s výkonným pístem dává kancelářské židli nosnost 130 kg. Sedák je bohatě polstrován a nabídne negativní sklon, který přispívá ke zdravé poloze… Hodně prodávaný produkt Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, šedá můžete nakoupit bez problémů tu na našich stránkách zařazený v sekci židle do kanceláře! Nyní koupíte zcela nové produkty z naší sekce za outletovou cenu. Významný dodavatel Halmar má v nabídce top produkty. Udělejte radost sami sobě.

Tento výjimečný produkt Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, šedá od výrobce Halmar snadno seženete u nás skutečně výhodně. Cena již od 3 890 Kč.