Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, tmavě hnědá

Elegantní a na první pohled pohodlná kancelářská židle DESMOND čalouněná tmavě hnědou eko kůží nabídne dokonalé pohodlí za velmi příjemnou... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo DESMOND
Značka: Halmar
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a na první pohled pohodlná kancelářská židle DESMOND čalouněná tmavě hnědou eko kůží nabídne dokonalé pohodlí za velmi příjemnou...

Elegantní a na první pohled pohodlná kancelářská židle DESMOND čalouněná tmavě hnědou eko kůží nabídne dokonalé pohodlí za velmi příjemnou cenu. Židli nechybí bohaté možnosti nastavení, měkká kolečka pro tichý pohyb, ani funkce houpání s nastavitelnou tuhostí. Základem židle jsou pogumovaná kolečka, zajišťující tichý a šetrný pohyb po jakékoliv podlaze. Masivní podstavec s výkonným pístem dává kancelářské židli nosnost 130 kg. Sedák je bohatě polstrován a nabídne negativní sklon, který přispívá ke zdravé…Oblíbený produkt Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, lze zakoupit právě nyní u nás v rubrice židle do kanceláře! Nyní si můžete koupit další produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci! Věhlasný dodavatel Halmar dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní a oblíbený produkt Halmar Kancelářské křeslo DESMOND, tmavě hnědá od společnosti Halmar snadno pořídíte na našich stránkách teď právě téměř zdarma. V akci od 3 890 Kč.