Halmar Kancelářské křeslo EDISON, černá

Elegantní robustní kancelářská židle EDISON v černé barvě potěší milovníky jednoduchého vzhledu, kvalitních materiálů a... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo EDISON
Značka: Halmar
3 590 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní robustní kancelářská židle EDISON v černé barvě potěší milovníky jednoduchého vzhledu, kvalitních materiálů a...

Elegantní robustní kancelářská židle EDISON v černé barvě potěší milovníky jednoduchého vzhledu, kvalitních materiálů a zdravého sezení. Za vynikající cenu nabídne široce nastavitelný houpací mechanismus TILT, měkká pogumovaná kolečka pro snadný a tichý pohyb, i kvalitní čalounění z moderní, ekologické, stylové a velmi odolné perforované eko kůže. Robustní základna s tichými pogumovanými kolečky, šetrnými k jakékoliv podlaze, nese výkonný píst se zdvihem 7 cm a nosností 120 kg. Sedák kancelářské židle…
Vysoce kvalitní výrobek získáte přímo tu na našem webu v oblíbené kategorii židle do kanceláře! Vyhledejte si kvalitní kusy z této známé rubriky za výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Halmar Kancelářské křeslo EDISON, černá originál od značky Halmar jednoduše naleznete tady nyní téměř zdarma! Akční ceny od 3 590 Kč.