Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, černá

Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé černé kůže nabídne vše, po čem v kanceláři toužíte:... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo FOSTER
Značka: Halmar
8 590 Kč
Ověřit dostupnost
Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé černé kůže nabídne vše, po čem v kanceláři toužíte:...

Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé černé kůže nabídne vše, po čem v kanceláři toužíte: široce nastavitelný mechanismus MULTIBLOCK, vysoce kvalitní materiály a vynikající úroveň komfortu. Černá kůže, jíž je kancelářské židle FOSTER potaženo, je nejen známkou luxusu, ale také garancí vynikající odolnosti a životnosti křesla. Díky pokročilému mechanismu MULTIBLOCK si kancelářskou židli FOSTER můžete dokonale přizpůsobit. Nastavíte nejen výšku sezení, ale také výšku…
Hodně žádaný produkt Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, černá naleznete právě zde tu zařazený v kategorii židle do kanceláře. Získejte akční výrobky z této oblíbené sekce za super ceny! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete více kousků od dodavatele Halmar. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce Halmar vám představuje skvělé zboží. Nakupujte výhoděn u nás!

Kvalitní a levný výrobek Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, černá od společnosti Halmar získáte tady a teď právě za akční cenu! Akční cena již od 8 590 Kč.