Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, tmavě hnědá

Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé tmavě hnědé kůže nabídne vše, po čem v... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo FOSTER
Značka: Halmar
8 590 Kč
Ověřit dostupnost
Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé tmavě hnědé kůže nabídne vše, po čem v...

Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé tmavě hnědé kůže nabídne vše, po čem v kanceláři toužíte: široce nastavitelný mechanismus MULTIBLOCK, vysoce kvalitní materiály a vynikající úroveň komfortu. Tmavě hnědá kůže, jíž je kancelářské židle FOSTER potaženo, je nejen známkou luxusu, ale také garancí vynikající odolnosti a životnosti křesla. Díky pokročilému mechanismu MULTIBLOCK si kancelářskou židli FOSTER můžete dokonale přizpůsobit. Nastavíte nejen výšku sezení,…
Vynikající kousek Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, tmavě máte možnost nakoupit také u nás v oblíbené kategorii židle do kanceláře! Nyní můžete koupit ještě ostatní zboží ze zmíněné kategorie v bezva akci.

Unikátní a žádaný kus Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, tmavě hnědá od známé společnosti Halmar snadno naleznete zde nyní opravdu levně. Nyní za akční cenu 8 590 Kč.