Halmar Kancelářské křeslo Preston, černé

Kancelářské křeslo Preston, černé Dokonalé pohodlí, poutavá elegance a nastavení sedu podle potřeb, to vše a o mnoho víc nabízí kancelářské... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo Preston
Značka: Halmar
4 090 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Preston, černé Dokonalé pohodlí, poutavá elegance a nastavení sedu podle potřeb, to vše a o mnoho víc nabízí kancelářské...

Kancelářské křeslo Preston, černé Dokonalé pohodlí, poutavá elegance a nastavení sedu podle potřeb, to vše a o mnoho víc nabízí kancelářské křeslo Preston. Křeslo poskytuje možnost relaxace a polohování, ale podpoří i koncentraci při práci. Je jisté, že křeslo Preston se stane oblíbeným, ale především dominantním prvkem každé kanceláře či pracovny. Široký sedák a vysoký opěrák jsou čalouněné kvalitní, pevnou a odolnou eko kůží. Jak sedák, tak opěrák jsou doplněné o měkký polštář. Tyto polštáře však… Hodně prodávaný kus naleznete bez obtíží u nás v populární sekci židle do kanceláře. Nyní můžete získat zcela nové výrobky z této sekce za super cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Halmar Kancelářské křeslo Preston, černé pocházející od značky Halmar snadno najdete na našich stránkách opravdu výhodně! Teď v akci 4 090 Kč.