Halmar Kancelářské křeslo Stanley, černá

Kancelářská židle Stanley, černá Černá kancelářská židle STANLEY patří k nejoblíbenějším modelům. Nabídne reprezentativní vzhled, houpací... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo Stanley
Značka: Halmar
3 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Stanley, černá Černá kancelářská židle STANLEY patří k nejoblíbenějším modelům. Nabídne reprezentativní vzhled, houpací...

Kancelářská židle Stanley, černá Černá kancelářská židle STANLEY patří k nejoblíbenějším modelům. Nabídne reprezentativní vzhled, houpací TILT mechaniku, pogumovaná extra šetrná kolečka i slušnou míru komfortu za velice příznivou cenu. K čalounění opěráku křesla je použita velmi pevná eko kůže v elegantní černé barvě. Tuto eko kůži také najdeme také na sedáku, a dokonce i na područkách. Eko kůže maximalizuje pohodlí a celé konstrukci přidává na luxusu. Co se týče konstrukce sedáku, tak je taktéž vybaven…Tento zlevněný produkt Halmar Kancelářské křeslo Stanley, máte možnost sehnat bezstarostně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii židle do kanceláře. Nyní můžete najít ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. V očích zákazníků populární značka Halmar vám může nabídnout velmi kvalitní zboží To není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další kvalitní zboží od výrobce Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Halmar Kancelářské křeslo Stanley, černá od kvalitní značky Halmar jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě v akci! Nyní lze objednat jen za 3 690 Kč.