Halmar Kancelářské křeslo Stilo 2, tmavě šedá

Kancelářská židle Stilo 2, tmavě šedá Velmi elegantní a decentní kancelářská židle STILO 2 skvěle doplní moderně i klasicky... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo Stilo 2
Značka: Halmar
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Stilo 2, tmavě šedá Velmi elegantní a decentní kancelářská židle STILO 2 skvěle doplní moderně i klasicky...

Kancelářská židle Stilo 2, tmavě šedá Velmi elegantní a decentní kancelářská židle STILO 2 skvěle doplní moderně i klasicky zařízenou pracovnu. Za skvělou cenu navíc nabídne bohatou výbavu i kvalitní čalounění z tmavě šedé tkaniny. Tento materiál je je velice populární – snoubí v sobě vysokou odolnost s příjemným povrchem. Masivní základna dává kancelářské židli STILO 2 nosnost 110 kg, díky výkonnému pístu si pak snadno upravíte výšku sezení v rozmezí 9 cm. Židle je vybavena mechanikou TILT, která umožňuje…
Neodolatelný produkt Halmar Kancelářské křeslo Stilo 2, tmavě šedá lze nakoupit jednoduše tu na webu zařazený v sekci židle do kanceláře! Prozkoumejte jiné produkty z naší sekce na pár kliknutí! To ovšem není vše, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další skvělé zboží od dodavatele Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Halmar vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní výrobky.

Tento oblíbený výrobek Halmar Kancelářské křeslo Stilo 2, tmavě šedá originál od výrobce Halmar snadno získáte u nás nyní za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 3 490 Kč.