Halmar Kancelářské křeslo VOYAGER, modrá/černá

Kancelářská židle VOYAGER Vás na první pohled zaujme moderním a zároveň elegantním designem, který si zamilujete. Sedák i opěrák židle jsou... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo VOYAGER
Značka: Halmar
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle VOYAGER Vás na první pohled zaujme moderním a zároveň elegantním designem, který si zamilujete. Sedák i opěrák židle jsou...

Kancelářská židle VOYAGER Vás na první pohled zaujme moderním a zároveň elegantním designem, který si zamilujete. Sedák i opěrák židle jsou čalouněny do kvalitní membránové látky modré barvy. Pod sedákem je plně stavitelný mechanismus TILT, který umožňuje regulaci výšky židle, sklonu opěráku a nastavení hloubky sedáku. Výšku je možné zafixovat a lze nastavit také houpání. Součástí jsou také plastové područky a pětiramenný kříž, obojí vyrobené z kvalitního plastu. Tyto nápadité a propracované židle Vám…
Unikátní a žádaný kousek Halmar Kancelářské křeslo VOYAGER, modrá/černá máte možnost nakoupit ještě tady na našem webu v populární rubrice židle do kanceláře. Najděte si ostatní zboží ve zmíněné kategorii za výborné peníze! Významný dodavatel Halmar vám poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Unikátní kus Halmar Kancelářské křeslo VOYAGER, modrá/černá od společnosti Halmar snadno seženete zde teď právě skutečně levně! Nabídka již od 2 990 Kč.