Halmar Komoda Lima 2, dub sonoma/bílá

Komoda Lima 2, dub sonoma/bílá Lima 2 je elegantní a moderní komoda, která Vás nadchne svoji praktičností a jednoduchostí. Jedná se o minimalistickou... více informací »
Halmar Komoda Lima 2
Značka: Halmar
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Lima 2, dub sonoma/bílá Lima 2 je elegantní a moderní komoda, která Vás nadchne svoji praktičností a jednoduchostí. Jedná se o minimalistickou...

Komoda Lima 2, dub sonoma/bílá Lima 2 je elegantní a moderní komoda, která Vás nadchne svoji praktičností a jednoduchostí. Jedná se o minimalistickou komodu, která bude krásně pasovat do jakéhokoliv interiéru. Nejenom že Vám perfektně doplní výbavu vašeho pracovního prostoru, ale také Vám přinese efektivní organizaci. Komoda Lima 2 je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky. Tato dřevotříska je velice pevná a spolehlivá, díky čemuž si krásu této komody, a další její benefity budete moci užívat… Diskontní produkt Halmar Komoda Lima 2, je k dispozici v pohodě tady na našich stránkách umístěný v rubrice komody. Nyní získáte ostatní produkty ze zmíněné sekce za super ceny! Známá značka Halmar pro své zákazníky prodává špičkové výrobky Přesvědčte se.

Oblíbený a akční produkt Halmar Komoda Lima 2, dub sonoma/bílá od top výrobce Halmar jednoduše získáte tady teď levně. Právě lze objednat jen za 2 390 Kč.