Halmar Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/bílý

Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/bílý Konferenční stolek Diana H je luxusně a stylově řešený stolek, který se hodí do každé... více informací »
Halmar Konferenční stolek Diana H
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/bílý Konferenční stolek Diana H je luxusně a stylově řešený stolek, který se hodí do každé...

Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/bílý Konferenční stolek Diana H je luxusně a stylově řešený stolek, který se hodí do každé místnosti. Vzhled tohoto stolku Vás zaujme již na první pohled. Stolek je vyroben v kombinaci několika materiálů a několika barev. Originální design nadchne každého, kdo si potrpí na nadčasovou elegantnost. Horní široká deska je vyrobena z čirého kvalitního skla, které je velmi odolné proti poškození. Dolní odkládací deska je vyrobena z matného skla. Dalším materiálem,… Hodně povedený kus Halmar Konferenční stolek Diana H, čtvercový, lze koupit teď tu na našem webu ve známé sekci stolky do obýváku! Nyní získáte vyjímečné zboží z této známé sekce za rozumné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Halmar Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/bílý od top výrobce Halmar jednoduše můžete najít tady teď právě skutečně levně. Akční cena 1 690 Kč.