Halmar Konferenční stolek Diana H, sklo/bílý

Konferenční stolek Diana H, sklo/bílý Konferenční stolek DIANA H je luxusně a stylově řešený stolek, který se hodí do každé místnosti. Vzhled... více informací »
Halmar Konferenční stolek Diana H
Značka: Halmar
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Diana H, sklo/bílý Konferenční stolek DIANA H je luxusně a stylově řešený stolek, který se hodí do každé místnosti. Vzhled...

Konferenční stolek Diana H, sklo/bílý Konferenční stolek DIANA H je luxusně a stylově řešený stolek, který se hodí do každé místnosti. Vzhled tohoto stolku Vás zaujme již na první pohled. Stolek je vyroben v kombinaci několika materiálů a několika barev. Originální design nadchne každého, kdo si potrpí na nadčasovou elegantnost. Horní široká deska je vyrobena z čirého kvalitního skla, které Tento výjimečný výrobek Halmar Konferenční stolek Diana H, máte možnost nakoupit rovněž tady na stránkách zařazený v kategorii stolky do obýváku. Připravili jsme pro vás jiné produkty ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny! Tato vyjímečná značka Halmar poskytuje skvělé produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Akční výrobek Halmar Konferenční stolek Diana H, sklo/bílý od top značky Halmar jednoduše můžete získat zde teď v akci! Nabídky již od 2 090 Kč.