Halmar Konferenční stolek Diana H, sklo/černý

Konferenční stolek Diana H, sklo/černý Konferenční stolek DIANA H je luxusně a stylově řešený stolek, který se hodí do každé... více informací »
Halmar Konferenční stolek Diana H
Značka: Halmar
2 090 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Konferenční stolek Diana H, sklo/černý Konferenční stolek DIANA H je luxusně a stylově řešený stolek, který se hodí do každé místnosti. Vzhled tohoto stolku Vás zaujme již na první pohled. Stolek je vyroben v kombinaci několika materiálů a několika barev. Originální design nadchne každého, kdo si potrpí na nadčasovou elegantnost. Horní široká deska je vyrobena z čirého kvalitního skla, které je velmi odolné proti poškození. Dolní odkládací deska je vyrobena z matného skla. Dalším materiálem, ze kterého…
Tento akční a ve slevě výrobek Halmar Konferenční stolek Diana H, sklo/černý je k dostání v pohodě u nás umístěný v rubrice stolky do obýváku. Najděte si skvělé kusy z této rubriky v akci! Populární značka Halmar poskytuje prvotřídní sortiment. To ale není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další kvalitní produkty značky Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.