Halmar Konferenční stolek Genua 2, jasan/černý

Konferenční stolek Genua 2, jasan/černý Konferenční stolek Genua 1 je prostorný, moderní a jednoduchý stolek. Díky svému provedení se stůl hodí... více informací »
Halmar Konferenční stolek Genua 2
Značka: Halmar
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Genua 2, jasan/černý Konferenční stolek Genua 1 je prostorný, moderní a jednoduchý stolek. Díky svému provedení se stůl hodí...

Konferenční stolek Genua 2, jasan/černý Konferenční stolek Genua 1 je prostorný, moderní a jednoduchý stolek. Díky svému provedení se stůl hodí do každé domácnosti a jednak poslouží prakticky, tak také i jako vkusná a elegantní ozdoba, které vnese špetku nadčasového designu. Minimalistický design stolku je propleten příjemnou kombinací kovu a struktury dřeva. Konstrukce z malované práškované oceli, je opatřena černým nátěrem, který zaručuje ochranu proti korozi a mechanickému poškození. Stolek také…Unikátní a oblíbený produkt Halmar Konferenční stolek Genua 2, je k sehnání ještě tady a teď na našich stránkách ve známé sekci stolky do obýváku. Nyní můžete získat parádní zboží ve zmiňované sekci v akci. Značka Halmar dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další kvalitní kousky od výrobce Halmar. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný kus Halmar Konferenční stolek Genua 2, jasan/černý od top výrobce Halmar najdete tady a teď ve výprodejové akci. Cena již od 2 290 Kč.