Halmar Konferenční stolek Kwadro, bílý

Konferenční stolek Kwadro, bílý Konferenční stolek Kwadro je klasický, ale přesto elegantní stolek. Stolek je kusem nábytku, který doplní a... více informací »
Halmar Konferenční stolek Kwadro
Značka: Halmar
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Kwadro, bílý Konferenční stolek Kwadro je klasický, ale přesto elegantní stolek. Stolek je kusem nábytku, který doplní a...

Konferenční stolek Kwadro, bílý Konferenční stolek Kwadro je klasický, ale přesto elegantní stolek. Stolek je kusem nábytku, který doplní a zútulní celý obývací pokoj. Navíc Vám poskytne místo pro odkládání drobností nebo vázy s čerstvými květinami. Praktičnost stolku je navíc zvýšena odkládací policí, kterou najdete pod hlavní deskou. Díky svému minimalistickému provedení se bude hodit skoro do všech prostorů, jelikož je snadno kombinovatelný s různými designovými styly. Stolek je vyroben v klasickém… Kvalitní produkt lze získat mimo jiné tady na webu v oblíbené sekci stolky do obýváku! Najděte si ještě jiné produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu!

Oblíbený a kvalitní kus Halmar Konferenční stolek Kwadro, bílý od oblíbené značky Halmar najdete na našich stránkách skutečně levně! Nabídka již od 1 490 Kč.