Halmar Konferenční stolek Kwadro, čtvercový, bílý

Konferenční stolek Kwadro, čtvercový, bílý Konferenční stolek Kwadro je klasický, ale přesto elegantní stolek. Stolek je kusem nábytku, který... více informací »
Halmar Konferenční stolek Kwadro
Značka: Halmar
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Kwadro, čtvercový, bílý Konferenční stolek Kwadro je klasický, ale přesto elegantní stolek. Stolek je kusem nábytku, který...

Konferenční stolek Kwadro, čtvercový, bílý Konferenční stolek Kwadro je klasický, ale přesto elegantní stolek. Stolek je kusem nábytku, který doplní a zútulní celý obývací pokoj. Navíc Vám poskytne místo pro odkládání drobností nebo vázy s čerstvými květinami. Praktičnost stolku je navíc zvýšena odkládací policí, kterou najdete pod hlavní deskou. Díky svému minimalistickému provedení se bude hodit skoro do všech prostorů, jelikož je snadno kombinovatelný s různými designovými styly. Stolek je vyroben v…Neodolatelný výrobek můžete získat nyní tady na našem webu v oblíbené sekci stolky do obýváku! Připravili jsme akční produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tento vyjímečný výrobce Halmar má skvělé produkty.

Tento akční a ve slevě kus Halmar Konferenční stolek Kwadro, čtvercový, bílý od populárního výrobce Halmar jednoduše můžete získat na našich stránkách teď skutečně levně! Akční cena 1 290 Kč.