Halmar Konferenční stolek Michelle bílý/šedý

Konferenční stolek Michelle bílý/šedý Konferenční stolek Michelle je moderní stolek, který rozzáří každý moderní obývací prostor. Vzhled... více informací »
Halmar Konferenční stolek Michelle bílý/šedý
Značka: Halmar
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Michelle bílý/šedý Konferenční stolek Michelle je moderní stolek, který rozzáří každý moderní obývací prostor. Vzhled...

Konferenční stolek Michelle bílý/šedý Konferenční stolek Michelle je moderní stolek, který rozzáří každý moderní obývací prostor. Vzhled tohoto stolku Vás zaujme již na první pohled. Díky jeho eleganci a naprosté čistotě Vám vnese špetku moderní atmosféry a stane se výrazným doplňkem. Můžete ho použít v jakémkoliv interiéru. Stolek je složen ze tří kulatých, pohyblivých desek. Pro nadčasový vzhled a jednoduché kombinování je použit materiál v bílém a šedém dekoru. Stolek disponuje polohovatelnou funkcí,…
Hodně oblíbený výrobek je k dostání taky tu na stránkách v rubrice stolky do obýváku. Vyberte si zcela nové výrobky z této známé rubriky za rozumné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce Halmar vám může nabídnout velmi kvalitní produkty.

Oblíbený a akční výrobek Halmar Konferenční stolek Michelle bílý/šedý od známé společnosti Halmar snadno můžete pořídit u nás teď se slevou. Akční cena 6 990 Kč.