Halmar Konferenční stolek Mira, měděný/zrcadlový

Konferenční stolek Mira, měděný/zrcadlový Konferenční stolek Mira je velice moderní a elegantní stolek. Jeho netypické provedení Vás nadchne již... více informací »
Halmar Konferenční stolek Mira
Značka: Halmar
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Mira, měděný/zrcadlový Konferenční stolek Mira je velice moderní a elegantní stolek. Jeho netypické provedení Vás nadchne již...

Konferenční stolek Mira, měděný/zrcadlový Konferenční stolek Mira je velice moderní a elegantní stolek. Jeho netypické provedení Vás nadchne již na první pohled. Díky jeho netradičnosti si Vás ihned získá, a to nejenom jako ozdoba, ale také i jako praktické vybavení domácnosti. Stolek se jednoznačně stane originální dominantou Vašeho interiéru. Nápaditá konstrukce je vyrobena z chromované oceli v měděném odstínu. Díky oceli docílíte dlouhodobou pevnost, odolnost a také vysokou nosnost. Těmito vlastnosti…
Tento oblíbený produkt Halmar Konferenční stolek Mira, měděný/zrcadlový lze získat jednoduše tu na našem webu v oblíbené rubrice stolky do obýváku. Vyberte si akční produkty z naší rubriky za výborné peníze. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od značky Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Halmar Konferenční stolek Mira, měděný/zrcadlový od značky Halmar snadno získáte zde teď za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 2 190 Kč.