Halmar Konferenční stolek Nina 3 H, sklo/bílý + taburety

Konferenční stolek Nina 3 H, sklo/bílý + taburety Konferenční stolek Nina 3 H je velmi zajímavý a nápaditý stolek, který... více informací »
Halmar Konferenční stolek Nina 3 H
Značka: Halmar
5 090 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Nina 3 H, sklo/bílý + taburety Konferenční stolek Nina 3 H je velmi zajímavý a nápaditý stolek, který...

Konferenční stolek Nina 3 H, sklo/bílý + taburety Konferenční stolek Nina 3 H je velmi zajímavý a nápaditý stolek, který ozvláštní Váš obývací pokoj. Provedení tohoto stolku je velice unikátní, a jde s moderní dobou. Má hodně možností použití, jednak jako módní kousek, tak i k využití pro více místa k sezení. Nechce si do obývacího pokoje pustit eleganci a módu. Konstrukce stolku má tvar písmene S, tato konstrukce je vyrobená z PVC. Na konstrukci je zasazena kvalitní deska z čirého tvrzeného skla.… Vysoce kvalitní produkt Halmar Konferenční stolek Nina máte možnost nakoupit přímo tu na stránkách zařazený v rubrice taburety. Máme pro vás zlevněné výrobky ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu!

Ve slevě tento výrobek Halmar Konferenční stolek Nina 3 H, sklo/bílý + taburety originál od značky Halmar najdete zrovna levně. Právě teď jen za 5 090 Kč.