Halmar Konferenční stolek Serafin, dub sonoma

Konferenční stolek Serafin, dub sonoma Konferenční stolek Serafin je velice funkční a nápaditý stolek. Nejenom, že se stane Vašim oblíbencem, ale... více informací »
Halmar Konferenční stolek Serafin
Značka: Halmar
4 790 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Serafin, dub sonoma Konferenční stolek Serafin je velice funkční a nápaditý stolek. Nejenom, že se stane Vašim oblíbencem, ale...

Konferenční stolek Serafin, dub sonoma Konferenční stolek Serafin je velice funkční a nápaditý stolek. Nejenom, že se stane Vašim oblíbencem, ale také Vám krásně a jemně vyzdobí Váš interiér. Stolek Serafin Vás svou jedinečností a originalitou velmi rychle okouzlí a také si Vás rychle získá. Tento stolek disponuje rozkládací deskou a možností zvýšení výšky nohou, stolek má po rozložení rozměry normálního jídelního stolu. Deska se dá rozložit ze 80 cm na celých 160 cm, zvýšení je možné z 53 cm na 79 cm. …
Vysoce kvalitní výrobek můžete dostat rovnou tady na našich stránkách v oblíbené sekci stolky do obýváku. Nyní můžete získat ještě podobné výrobky z této rubriky za výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Halmar Konferenční stolek Serafin, dub sonoma od populárního výrobce Halmar snadno najdete tady a teď se slevou! Nyní za akční cenu 4 790 Kč.