Halmar Konferenční židle ADK Deluxe Skid, černá

Konferenční židle ADK Deluxe Skid, černá Jednací židle DELUXE SKID je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost.... více informací »
Halmar Konferenční židle ADK Deluxe Skid
Značka: Halmar
2 890 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle ADK Deluxe Skid, černá Jednací židle DELUXE SKID je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost....

Konferenční židle ADK Deluxe Skid, černá Jednací židle DELUXE SKID je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost. Nabídne skvělou ergonomii pro dlouhé sezení a zajistí správné držení těla. Černý potah z eko kůže je nejen vkusný, ale také vysoce odolný a praktický pro denní použití. Jednoduše se udržuje a na pohled je k nerozeznání od pravé kůže. Židle Deluxe Skid stojí na robustní základně z ohýbaných chromovaných trubek. Letmá konstrukce židle umožňuje jemné pohupování,…
Tento akční a ve slevě produkt dostanete prostě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice konferenční a jednací židle! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další prověřené kousky od značky Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Halmar Konferenční židle ADK Deluxe Skid, černá od odblíbeného výrobce Halmar snadno seženete tady a teď právě opravdu výhodně! Ceny od 2 890 Kč.