Halmar Konferenční židle Iso C38, černá/tmavě šedá

Konferenční křeslo Iso C38, černá/tmavě šedá Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak... více informací »
Halmar Konferenční židle Iso C38
Značka: Halmar
990 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční křeslo Iso C38, černá/tmavě šedá Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak...

Konferenční křeslo Iso C38, černá/tmavě šedá Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak to je konferenční židle křeslo Iso přesně tím, co hledáte. Tato židle je velice pohodlná i po několika hodinách sezení. Kromě pohodlí nabízí také dobrou ergonomii a zajistí správné držení těla. K čalounění sedáku i opěráku židle byla použitá látka v tmavě šedém odstínu. Látka je nejen vkusná, jedná se také o velmi odolný a pohodlný materiál. Konstrukce židle je…
Kvalitní a oblíbený kus Halmar Konferenční židle Iso máte možnost sehnat jednoduše tu na stránkách umístěný v rubrice konferenční a jednací židle! Najděte si ještě jiné produkty z této populární kategorie za parádní cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbená značka Halmar vám poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Ve slevě tento kousek Halmar Konferenční židle Iso C38, černá/tmavě šedá od našeho známého výrobce Halmar jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní za výhodné peníze! Levně za cenu 990 Kč.