Halmar Konferenční židle Iso C73, černá/světle šedá

Konferenční křeslo Iso C73, černá/světle šedá Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak... více informací »
Halmar Konferenční židle Iso C73
Značka: Halmar
990 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční křeslo Iso C73, černá/světle šedá Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak...

Konferenční křeslo Iso C73, černá/světle šedá Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak to je konferenční židle křeslo Iso přesně tím, co hledáte. Tato židle je velice pohodlná i po několika hodinách sezení. Kromě pohodlí nabízí také dobrou ergonomii a zajistí správné držení těla. K čalounění sedáku i opěráku židle byla použitá látka ve světle šedém odstínu. Látka je nejen vkusná, jedná se také o velmi odolný a pohodlný materiál. Konstrukce židle… Hodně prodávaný výrobek Halmar Konferenční židle Iso C73, černá/světle šedá můžete koupit aktuálně na webu zařazený v rubrice konferenční a jednací židle. Vyberte si zlevněné zboží z této sekce za rozumné peníze.

Tento skvělý výrobek Halmar Konferenční židle Iso C73, černá/světle šedá od top výrobce Halmar pohodlně seženete u nás nyní až neuvěřitelně levně. Akční cena od 990 Kč.