Halmar Konferenční židle Iso, chrom/béžové

Konferenční křeslo Iso C4, chrom/béžové Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak to je... více informací »
Halmar Konferenční židle Iso
Značka: Halmar
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční křeslo Iso C4, chrom/béžové Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak to je...

Konferenční křeslo Iso C4, chrom/béžové Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak to je konferenční židle křeslo Iso přesně tím, co hledáte. Tato židle je velice pohodlná i po několika hodinách sezení. Kromě pohodlí nabízí také dobrou ergonomii a zajistí správné držení těla. K čalounění sedáku i opěráku židle byla použitá látka v béžovém odstínu Konstrukce židle je vyrobena z chromované oceli, která má velmi vysokou stabilitu a odolnost, také je…
Výjimečný výrobek Halmar Konferenční židle Iso, lze získat bezprostředně tu na stránkách v kategorii konferenční a jednací židle! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této populární sekce ve slevě!

Tento výjimečný výrobek Halmar Konferenční židle Iso, chrom/béžové od populární značky Halmar seženete tady se slevou. Akční cena od 1 090 Kč.