Halmar Konferenční židle Rapid, černá

Konferenční židle Rapid, černá Konferenční židle RAPID bude skvostným doplňkem nejen pro Vaši zasedací místnost. Jedná se o velmi pohodlné a... více informací »
Halmar Konferenční židle Rapid
Značka: Halmar
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Rapid, černá Konferenční židle RAPID bude skvostným doplňkem nejen pro Vaši zasedací místnost. Jedná se o velmi pohodlné a...

Konferenční židle Rapid, černá Konferenční židle RAPID bude skvostným doplňkem nejen pro Vaši zasedací místnost. Jedná se o velmi pohodlné a elegantní křeslo s prošívaným sedákem a opěrákem. Nabídne skvělou ergonomii pro dlouhé sezení a zajistí správné držení těla. Černý potah z eko kůže je nejen vkusný, ale také vysoce odolný a praktický pro denní použití. Jednoduše se udržuje a na pohled je k nerozeznání od pravé kůže. Tenký ergonomicky tvarovaný opěrák konferenční židle RAPID se pak postará o… Tento nejprodávanější výrobek můžete najít právě zde tady na našem webu zařazený v sekci konferenční a jednací židle. Nyní najdete nové produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další zboží značky Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Halmar má na skladě prvotřídní produkty.

Neodolatelný produkt Halmar Konferenční židle Rapid, černá pocházející od značky Halmar najdete zrovna opravdu levně. Cena již od 1 090 Kč.