Halmar Konferenční židle Spin 2 béžová/bílá

Konferenční židle Spin 2 béžová/bílá Konferenční židle Spin 2 Vás na první pohled zaujme moderním a zároveň elegantním... více informací »
Halmar Konferenční židle Spin 2 béžová/bílá
Značka: Halmar
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Spin 2 béžová/bílá Konferenční židle Spin 2 Vás na první pohled zaujme moderním a zároveň elegantním...

Konferenční židle Spin 2 béžová/bílá Konferenční židle Spin 2 Vás na první pohled zaujme moderním a zároveň elegantním designem, který si zamilujete. Díky své jednoduchosti se stává i doplňkem do jakékoliv místnosti, kam ho uložíte. Hlavním materiálem je látka béžové barvy, ta je čalouněná na sedáku i na opěráku zad. Nejenom že se látka značí vysokým pohodlí, také je velmi příjemná na dotek. Jako další materiál je plast v bílé barvě, z něho je vyrobena celá konstrukce konferenční židle, hlavní výhodou…
Zajímavý produkt Halmar Konferenční židle Spin 2 béžová/bílá máte možnost najít zrovna tady a teď na našem webu v populární sekci konferenční a jednací židle! Máme pro vás akční zboží z této kategorie za příznivou cenu! Tato značka Halmar dlouhodobě dodává prvotřídní výrobky. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Halmar Konferenční židle Spin 2 béžová/bílá od známé společnosti Halmar jednoduše naleznete zde teď právě za výhodnou cenu. Nabídka již od 2 490 Kč.