Halmar Křeslo Dennis, modré/černé

Křeslo Dennis, modré/černé Velice moderní minimalistické křeslo Dennis nadchne všechny příznivce jednoduchosti. Díky svému stylu provedení snadno... více informací »
Halmar Křeslo Dennis
Značka: Halmar
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Dennis, modré/černé Velice moderní minimalistické křeslo Dennis nadchne všechny příznivce jednoduchosti. Díky svému stylu provedení snadno...

Křeslo Dennis, modré/černé Velice moderní minimalistické křeslo Dennis nadchne všechny příznivce jednoduchosti. Díky svému stylu provedení snadno zapadne i do náročnějších interiérů. Avšak i přes svoji jednoduchost, je toto křeslo reprezentantem jedinečnosti a originality. Křeslo je vyrobeno v kombinaci dvou, velice kvalitních a odolných materiálů. Prvním z nich je tkanina, kterou je čalouněna opěrka zad a sedák. Pro seriózní vzhled je zvolena tkanina v modré barvě, která se velmi snadno kombinuje s… Tento unikátní produkt Halmar Křeslo Dennis, modré/černé můžete najít přímo na webu v oblíbené kategorii křesla do obýváku! Máme pro vás ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online. Populární dodavatel Halmar vás obohatí o prvotřídní sortiment. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na více produktů značky Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Halmar Křeslo Dennis, modré/černé originál od výrobce Halmar pořídíte u nás nyní za výhodnou cenu. Akční cena již od 1 890 Kč.