Halmar Křeslo Luxor, černé

Křeslo Luxor, černé Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem... více informací »
Halmar Křeslo Luxor
Značka: Halmar
9 990 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Luxor, černé Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem...

Křeslo Luxor, černé Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem přinést na trh něco inovativního, přesto pohodlného, ale především odolného a kvalitního. Nejdůležitějším prvkem tohoto křesla se tedy stal materiál použitý k čalounění. Křeslo je čalouněno výhradně pouze přírodní kůží, která na rozdíl od umělých materiálů nepraská, a je velice odolná a kvalitní. Neobvyklý je i tvar křesla, který je velmi nadčasový, díky svému…Tento akční a ve slevě produkt Halmar Křeslo Luxor, černé lze koupit teď tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice křesla do obýváku! Prozkoumejte nové produkty z této populární sekce ve slevě.

Tento výjimečný kus Halmar Křeslo Luxor, černé pocházející od značky Halmar jednoduše můžete pořídit tady a teď právě skutečně levně! Právě teď jen za 9 990 Kč.