Halmar Křeslo Luxor, červené

Křeslo Luxor, červené Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem... více informací »
Halmar Křeslo Luxor
Značka: Halmar
12 390 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Luxor, červené Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem...

Křeslo Luxor, červené Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem přinést na trh něco inovativního, přesto pohodlného, ale především odolného a kvalitního. Nejdůležitějším prvkem tohoto křesla se tedy stal materiál použitý k čalounění. Křeslo je čalouněno výhradně pouze přírodní kůží, která na rozdíl od umělých materiálů nepraská, a je velice odolná a kvalitní. Neobvyklý je i tvar křesla, který je velmi nadčasový, díky svému…
Nejprodávanější výrobek Halmar Křeslo Luxor, červené dostanete aktuálně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii křesla do obýváku. Nyní můžete najít ještě další kousky ve zmíněné kategorii za super peníze. To však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele Halmar. Najdete je níže na této stránce. Výrobce Halmar pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Tento akční produkt Halmar Křeslo Luxor, červené od top výrobce Halmar získáte tady a teď právě téměř zdarma! Akční cena již od 12 390 Kč.