Halmar Křeslo Luxor, zelené

Křeslo Luxor, zelené Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem... více informací »
Halmar Křeslo Luxor
Značka: Halmar
12 390 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Luxor, zelené Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem...

Křeslo Luxor, zelené Otočné křeslo LUXOR Vás již na první pohled překvapí svým vzhledem a provedením. Křeslo LUXOR bylo vytvořeno se záměrem přinést na trh něco inovativního, přesto pohodlného, ale především odolného a kvalitního. Nejdůležitějším prvkem tohoto křesla se tedy stal materiál použitý k čalounění. Křeslo je čalouněno výhradně pouze přírodní kůží, která na rozdíl od umělých materiálů nepraská, a je velice odolná a kvalitní. Neobvyklý je i tvar křesla, který je velmi nadčasový, díky svému…
Tento neodolatelný produkt Halmar Křeslo Luxor, zelené jde získat rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii křesla do obýváku! Připravili jsme kvalitní zboží ve zmiňované rubrice za outletovou cenu!

Tento oblíbený produkt Halmar Křeslo Luxor, zelené od odblíbeného výrobce Halmar získáte na našich stránkách nyní téměř zdarma. Nabídka od 12 390 Kč.