Halmar Křeslo Matador s podnožkou, černé, (masážní)

Křeslo Matador s podnožkou, černé (masážní) Relaxační křeslo Matador, je křeslo vyrobené v klasickém designu. Je navrženo tak, aby dokonale... více informací »
Halmar Křeslo Matador s podnožkou
Značka: Halmar
6 790 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Matador s podnožkou, černé (masážní) Relaxační křeslo Matador, je křeslo vyrobené v klasickém designu. Je navrženo tak, aby dokonale...

Křeslo Matador s podnožkou, černé (masážní) Relaxační křeslo Matador, je křeslo vyrobené v klasickém designu. Je navrženo tak, aby dokonale zapadlo do designu Vašeho interiéru. Avšak, toto klasické křeslo, Vás překvapí svými funkcemi, které poskytuje. Jistě Vás nadchne jeho masážní, vyhřívací a sklápěcí funkce. Díky těmto funkcím Vám poskytne maximální komfort a umožní Vám vysokou úroveň relaxace. Kruhová podnož nesoucí mohutné tělo křesla, je vyrobena z ohýbaného dřeva, které zaručuje vysokou nosnost a… Unikátní kousek lze zakoupit rovněž tady na našich stránkách v oblíbené rubrice křesla do obýváku. Podívejte se na další kusy z této populární kategorie snadno online! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte na více kousků od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Výrobce Halmar pro vás vyrábí top zboží.

Oblíbený a akční produkt Halmar Křeslo Matador s podnožkou, černé, (masážní) od dodavatele zboží Halmar pohodlně pořídíte aktuálně na našich stránkách levně! Zboží pořídíte teď u nás za 6 790 Kč.