Halmar Křeslo Pulsar, béžové (masážní)

Křeslo Pulsar, béžová (masážní) Relaxační křeslo Pulsar je velice útulný a pohodlný kus nábytku, a to především díky jeho polohovací funkci.... více informací »
Halmar Křeslo Pulsar
Značka: Halmar
7 990 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Pulsar, béžová (masážní) Relaxační křeslo Pulsar je velice útulný a pohodlný kus nábytku, a to především díky jeho polohovací funkci....

Křeslo Pulsar, béžová (masážní) Relaxační křeslo Pulsar je velice útulný a pohodlný kus nábytku, a to především díky jeho polohovací funkci. Možnost polohování z něj dělá velmi praktický a funkční produkt. Dopřejte si co největší pohodlí, křeslo Pulsar Vám také ozdobí místnost svojí elegancí a jemností. Křeslo PULSAR však skrývá ještě jedno velice příjemné překvapení, a to překvapení v podobě masážní funkce. Díky této funkci se během chvilky z klasického křesla stane křeslo poskytující nadstandardní…
Tento unikátní produkt získáte bez problémů tu na našich stránkách v populární rubrice křesla do obýváku! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z této sekce za výhodné peníze!

Vysoce kvalitní produkt Halmar Křeslo Pulsar, béžové (masážní) od značky s dlouholetou tradicí Halmar je k dostání tady a teď právě za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 7 990 Kč.