Halmar Křeslo Pulsar, černé (masážní)

Křeslo Pulsar, černá (masážní) Relaxační křeslo Pulsar je velice útulný a pohodlný kus nábytku, a to především díky jeho polohovací funkci.... více informací »
Halmar Křeslo Pulsar
Značka: Halmar
7 990 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Pulsar, černá (masážní) Relaxační křeslo Pulsar je velice útulný a pohodlný kus nábytku, a to především díky jeho polohovací funkci....

Křeslo Pulsar, černá (masážní) Relaxační křeslo Pulsar je velice útulný a pohodlný kus nábytku, a to především díky jeho polohovací funkci. Možnost polohování z něj dělá velmi praktický a funkční produkt. Dopřejte si co největší pohodlí, křeslo Pulsar Vám také ozdobí místnost svojí elegancí a jemností. Křeslo Pulsar však skrývá ještě jedno velice příjemné překvapení, a to překvapení v podobě masážní funkce. Díky této funkci se během chvilky z klasického křesla stane křeslo poskytující nadstandardní…
Tento velmi oblíbený kus Halmar Křeslo Pulsar, černé (masážní) lze pořídit již dnes tu na webu ve známé sekci křesla do obýváku! Nyní najdete ještě jiné výrobky ze zmíněné sekce ve výhodné akci! Oblíbený dodavatel Halmar dlouhodobě nabízí velmi kvalitní výrobky Máme toho více, podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Halmar Křeslo Pulsar, černé (masážní) od kvalitní značky Halmar snadno můžete najít právě teď u nás za rozumné peníze. Cenově vychází na 7 990 Kč.