Halmar Lavice Cleo, tmavě zelená

Lavice Cleo, tmavě zelená Pokud hledáte praktickou dekoraci do vašeho interiéru, je lavice Cleo přesně tím, co hledáte. Díky lavici jednoduše... více informací »
Halmar Lavice Cleo
Značka: Halmar
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice Cleo, tmavě zelená Pokud hledáte praktickou dekoraci do vašeho interiéru, je lavice Cleo přesně tím, co hledáte. Díky lavici jednoduše...

Lavice Cleo, tmavě zelená Pokud hledáte praktickou dekoraci do vašeho interiéru, je lavice Cleo přesně tím, co hledáte. Díky lavici jednoduše zútulníte váš domov, a jako bonus navíc, získáte praktické úložné místo navíc. Lavice Cleo se bude hodit do předsíní, ložnic či obývacích pokojů – její umístění je jenom na vás. Lavice je čalouněna sametovou, velice často využívanou látkou. Látka se využívá především díky svým vlastnostem jako je lesk, jemnost, pevnost, dlouhá životnost a snadná údržba. Je zvoleno…
Tento velmi žádaný kus Halmar Lavice Cleo, tmavě můžete najít právě zde tady a teď na našem webu v oblíbené sekci taburety. Máme pro vás unikátní produkty z naší kategorie za skvělou cenu!

Tento levný produkt Halmar Lavice Cleo, tmavě zelená s osvědčenou značkou Halmar snadno získáte zde téměř zdarma. Teď za akční cenu 2 390 Kč.