Halmar Lavice Milagro, šedá

Lavice Milagro, šedá Lavice Milagro je dokonalou funkční dekorací do interiéru. Design lavice rozzáří interiér a lavice se stane... více informací »
Halmar Lavice Milagro
Značka: Halmar
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice Milagro, šedá Lavice Milagro je dokonalou funkční dekorací do interiéru. Design lavice rozzáří interiér a lavice se stane...

Lavice Milagro, šedá Lavice Milagro je dokonalou funkční dekorací do interiéru. Design lavice rozzáří interiér a lavice se stane jeho dominantní prvkem. Lavice je čalouněna velice na dotek příjemnou látkou s imitací sametu. Jemnou látku poté doplňuje výraznější prošívání a knoflíky potažené stejnou látkou. Díky tomu je vytvořen originální bytový doplněk, který dodá interiéru na šmrncu. Dolní část lavice je poté tvořena rámem z chromované oceli, která pak vytváří inovativní geometrické podnoží.…
Tento vynikající výrobek Halmar Lavice Milagro, šedá lze nakoupit snadno na webu v populární rubrice taburety. Nyní si můžete vybrat ještě další zboží ve zmíněné sekci za extra cenu! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další skvělé produkty od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Halmar má na skladě vynikající sortiment. za parádní ceny.

Neodolatelný kousek Halmar Lavice Milagro, šedá originál od značky Halmar pohodlně seženete na našich stránkách levně. Na našich stránkách za 3 990 Kč.