Halmar Lavice Milagro, tmavě modrá

Lavice Milagro, modrá Lavice Milagro je dokonalou funkční dekorací do interiéru. Design lavice rozzáří interiér a lavice se stane jeho dominantní... více informací »
Halmar Lavice Milagro
Značka: Halmar
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice Milagro, modrá Lavice Milagro je dokonalou funkční dekorací do interiéru. Design lavice rozzáří interiér a lavice se stane jeho dominantní...

Lavice Milagro, modrá Lavice Milagro je dokonalou funkční dekorací do interiéru. Design lavice rozzáří interiér a lavice se stane jeho dominantní prvkem. Lavice je čalouněna velice na dotek příjemnou látkou s imitací sametu. Jemnou látku poté doplňuje výraznější prošívání a knoflíky potažené stejnou látkou. Díky tomu je vytvořen originální bytový doplněk, který dodá interiéru na šmrncu. Dolní část lavice je poté tvořena rámem z chromované oceli, která pak vytváří inovativní geometrické podnoží.… Často hledaný produkt Halmar Lavice Milagro, tmavě modrá pořídíte rovnou u nás ve známé sekci taburety. Nyní si můžete koupit skvělé zboží ze zmíněné rubriky z pohodlí domova! Tato vyjímečná značka Halmar má na skladě top produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem! To však není všechno, máme toho více! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento unikátní kus Halmar Lavice Milagro, tmavě modrá pocházející od značky Halmar jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď skutečně výhodně! Nabídka od 3 990 Kč.