Halmar Lavice Mokka, tmavě zelená

Lavice Mokka, tmavě zelená Lavice Mokka již na první pohled zaujme svým luxusním a elegantním zpracováním. Věříme, že si i lavice v takto... více informací »
Halmar Lavice Mokka
Značka: Halmar
3 090 Kč
Ověřit dostupnost
Lavice Mokka, tmavě zelená Lavice Mokka již na první pohled zaujme svým luxusním a elegantním zpracováním. Věříme, že si i lavice v takto...

Lavice Mokka, tmavě zelená Lavice Mokka již na první pohled zaujme svým luxusním a elegantním zpracováním. Věříme, že si i lavice v takto nekonvenčním designu, najde svého majitele. Originální, nadčasový a atraktivní design vytváří z lavice nezapomenutelný kousek vybavení, který by mohl zdobit právě vaší domácnost. K čalounění je použita sametová látka. Tato látka se stala velkým hitem především díky svému lesku a jemnosti. V kombinaci s dalšími lesklými materiály, dokáže samet vytvořit opravdu jedinečný…
Kvalitní produkt Halmar Lavice Mokka, tmavě zelená naleznete snadno na našich stránkách ve známé rubrice taburety! Získejte akční produkty z této známé rubriky za parádní cenu.

Kvalitní a žádaný kus Halmar Lavice Mokka, tmavě zelená s osvědčenou značkou Halmar získáte u nás teď za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 3 090 Kč.