Halmar Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma /bílá

Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma/bílá Jednoduchost a praktičnost to jsou dvě slova, které se Vám při prvním pohledu na komodu Lima 1. Jedná se... více informací »
Halmar Obdélníková komoda Lima 1
Značka: Halmar
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma/bílá Jednoduchost a praktičnost to jsou dvě slova, které se Vám při prvním pohledu na komodu Lima 1. Jedná se...

Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma/bílá Jednoduchost a praktičnost to jsou dvě slova, které se Vám při prvním pohledu na komodu Lima 1. Jedná se o komodu obdélníkového tvaru, která je velmi minimalistická, a proto krásně pasuje do jakéhokoliv interiéru. Zvýrazní a povznese čistotu a eleganci komody Lima 1 v každém prostoru. Celá komoda Lima 1 je vyrobena z laminované dřevotřísky. Aby byl vytvořen současný design, je použita dřevotříska v kombinaci dvou elegantních odstínů, a to bílém provedení na… Tento oblíbený produkt seženete bez obtíží na stránkách v oblíbené kategorii komody! Nyní můžete koupit zcela nové kusy ve zmíněné kategorii za super ceny. Populární dodavatel Halmar má k dispozici prvotřídní sortiment. Nové kousky každý den.

Tento výjimečný kus Halmar Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma /bílá od populárního výrobce Halmar snadno získáte zde skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 1 990 Kč.