Halmar Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma

Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma Jednoduchost a praktičnost to jsou dvě slova, které se Vám při prvním pohledu na komodu Lima... více informací »
Halmar Obdélníková komoda Lima 1
Značka: Halmar
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma Jednoduchost a praktičnost to jsou dvě slova, které se Vám při prvním pohledu na komodu Lima...

Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma Jednoduchost a praktičnost to jsou dvě slova, které se Vám při prvním pohledu na komodu Lima 1. Jedná se o komodu obdélníkového tvaru, která je velmi minimalistická, a proto krásně pasuje do jakéhokoliv interiéru. Zvýrazní a povznese čistotu a eleganci komody Lima 1 v každém prostoru. Celá komoda Lima 1 je vyrobena z laminované dřevotřísky a to konkrétně v barevném provedení dub sonoma. Laminovaná dřevotříska se značí svojí praktičností, jemností a nízkou hmotností,…
Tento zlevněný produkt Halmar Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma jde koupit bez problémů tu na webu v populární sekci komody! Vyhledejte si ještě podobné produkty z této kategorie jednoduše online.

Tento exkluzivní produkt Halmar Obdélníková komoda Lima 1, dub sonoma od známé značky Halmar snadno můžete sehnat tady teď právě levně. Aktuálně v akci za 1 990 Kč.