Halmar Podnožka Cosby, šedá

Podnožka Cosby, šedá Moderní podnožka Cosby nadchne každého nadšence nevšednosti, originality a atraktivního designu. Již na prví pohled je jasné,... více informací »
Halmar Podnožka Cosby
Značka: Halmar
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Podnožka Cosby, šedá Moderní podnožka Cosby nadchne každého nadšence nevšednosti, originality a atraktivního designu. Již na prví pohled je jasné,...

Podnožka Cosby, šedá Moderní podnožka Cosby nadchne každého nadšence nevšednosti, originality a atraktivního designu. Již na prví pohled je jasné, že podnožka Cosby není nudnou klasikou a přináší nový, neokoukaný styl. Jako první Vás jistě zaujme třásňová sukýnka, které zdobí sedák židle. Sukýnka je tvořena různobarevnými provázky, které skvěle doplňují šedou sametovou látku, která je velice jemná a lesklá. Vše poté ucelují zlaté ocelové nožky, které přidávají celé podnožce na eleganci a luxusu. Nožky…
Kvalitní a žádaný kousek Halmar Podnožka Cosby, šedá lze sehnat právě zde tady na našich stránkách umístěný v rubrice taburety. Nyní můžete najít zlevněné zboží z této známé rubriky za super peníze. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Halmar Podnožka Cosby, šedá s osvědčenou značkou Halmar snadno můžete získat tady nyní skutečně levně. Nyní za akční cenu 1 090 Kč.